تماس با ما

09196155764

ایمیل

ساعات پاسخ گویی

شنبه تا پنج شنبه 10 الی 20

پیچ نمای ساختمان

پیچ نمای ساختمان

پیچ نمای ساختمان

پیچ نمای ساختمان

پیچ نمای ساختمان یا همان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی دیگر از عمده فعالیت های گروه اوج یاران می‌باشد که با کمک تیم متخصص خود و تجربه بیش از 20 سال فعالیت در این زمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان های شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.
پیچ نمای ساختمان اشتباه رایجی است که در بین اکثر مردم وجود دارد و عبارت صحیح ان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌باشد زیرا پیچ کردن نمای ساختمان بدون استفاده از رولپلاک عواقب جبران ناپذیری من جمله آسیب رساندن به سنگ نما را بهمراه خواهد داشت بطور مثال هنگامی که شما قصد سفت و محکم نمودن سنگ نمای خود را بدون استفاده از رولپلاک داشته باشید سنگ نما ترک خواهد خورد و نمای ظاهری زشتی را برای ساختما بهمراه خواهد داشت بهمین خاطر پیشنهاد گروه اوج یاران این می‌باشد که قبل از مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان خود حتما با متخصصان این مجموعه مشورت نمایید.
قبل از پیچ کردن نمای ساختمان حتما لازم است نسبت به تهیه مناسب ترین رولپلاک اقدام نمایید که در بخش راهنمای خرید پیچ و رولپلاک بطور مفصل راجع به این موضوع بحث شده است.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

انجام امور مربوط به پیچ و رولپلاک معمولا به سه شیوه استفاده از کلایمر، استفاده از داربست و استفاده از طناب انجام خواهد شد که با توجه به هزینه بسیار پایین و سرعت عمل بسیار زیاد استفاده از طناب اکثر مشریان ما راغب به استفاده از پیچ و رولپلاک با استفاده از طناب هستند.
استفاده از طناب برای پیچ و رولپلاک نما یکی از ساده ترین روش ها برای مقاوم سازی سنگ نما می‌باشد، که گروه اوج یاران ابتدا با محکم نمودن طناب در گوشه ایی از ساختمان که معمولا خرپشته می‌باشد نسبت به شروع کار اقدام می‌نمایند، سطل هایی که افراد گروه اوج یاران هنگام مقاوم سازی نمای ساختمان بهمراه دارند اکثرا دریل و الزامات مربوط به نصب پیچ و رولپلاک نما در آن قرار دارد.
سوالی که بیشتر مشریان گروه اوج یاران میپرسند این موضوع می‌باشد که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آنها چه مدت زمانی طول خواهد کشید که در جواب باید گفت باید به نوع ساختمان و مقدار دستگیر بودن آن و یا ساده بودن آن بین یک الی چند روز ممکن است این عملیات به طول بیانجامد، اما با صراحت اعلام میکنمیم به علت توانایی بالای تیم گروه اوج یاران این عملیات بدون کوچکترین مزاحمتی برای اشخاص و ساکنین می‌باشد و گروه اوج یاران با نهایت دقت و ظرافت این عملیات را به پایان خواهد رساند.

 

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما

نمونه قرارداد های بسیاری برای پیچ و رولپلاک نما وجود دارد، اما موضوعی که وجود دارد این مطلب می‌باشد که تمامی این قرارداد ها در عمل یکی هستند و شامل مواردی می‌باشد که صنف راپل کاران ما را موظف به اجرای آن نموده است بنابراین اگر شما هم جزو عده ایی می‌باشید که نسبت به عقد قرارداد جهت پیشبرد کار خود پایبند هستید توصیه میکنیم با توجه به حرفه ایی بودن مجموعه ما در امور قراردادی و ثبت قرارداد ها با توجه به بیمه های مسئولیت مدنی نگران هیچ چیز نباشید.

 

پیچ و رولپلاک نما در تهران

خدمات اصلی گروه اوج یاران پیچ و رولپلاک نما در تهران می‌باشد اما با توجه به درخواست اکثر مشریان عزیز این خدمات در سایر شهرهای ایران نیز به درخواست شما عزیزان قابل اجرا می‌باشد.
قیمت اجرای پیچ و رولپلاک در تهران با توجه به مناطق مختلف، ایاب ذهاب و دستگیر بودن و پیچیده بودن کارها دارای قیمت های متفاوتی می‌باشد که شما با ارسال چند عکس ساده از نمای ساختمان خود براحتی می‌توانید از گروه اوج یاران استعلام قیمت دریافت نمایید، همچنین به علت سرعت العمل بالای نفرات گروه اوج یاران قیمت های ارائه شده توسط تیم ما برای پیچ و رولپلاک نما در تهران و سایر شهرستان ها به مراتب پایین تر از سایر شرکت های رقیب می‌باشد.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + دوازده =

مقالات ما


کاربرد انواع رولپلاک چیست؟
 • 17
 • جولای
 • کاربرد انواع رولپلاک چیست؟

  انواع رولپلاک و موارد استفاده از آن رولپلاک قطعه ای است که در سازه های شکننده برای اتصال اجزاء با پیچ به دیوارها ...

  نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر
 • 21
 • جولای
 • نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر

  رولپلاک قطعه ای کمکی برای اتصال پیچ به سطح مورد نظر است. از پرکاربردترین استفاده ای آن در پیچ و روپپلاک نما و ...

  شستشوی نمای ساختمان بدون داربست
 • 21
 • سپتامبر
 • شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

  شستشوی نمای ساختمان بدون داربست چگونه انجام می شود؟ شستشوی نمای ساختمان بدون داربست یکی از کارهایی است که میتواند هزینه نماشویی را ...

  سنگ نما چیست؟
 • 22
 • سپتامبر
 • سنگ نما چیست؟

  چه سنگ هایی در نمای ساختمان استفاده می شوند؟ نقش سنگ نما در زیبایی ساختمان انکار ناپذیر است. سنگ نما میتواند زیبایی محصور ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09196155764

  پست الکترونیک

  09196155764