میثم رضاخانی 6155764-0919

خدمات نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ ورولپلاک نما در صادقیه از خدامات اوج یاران در غرب تهران است. اوج یاران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان در صادقیه و غرب تهران و دیگر نقاط تهران  می باشد.

 

قیمت پیچ ورولپلاک نما در صادقیه

سقوط یا ریزش سنگ ها یا نمای ساختمان در اثر تغییر شرایط جوی یا زلزله، یا دیگر حوادث ناگوار، اتفاقی است که معمولا اجتناب ناپذیر می باشد. دلیل این حادثه، استفاده از مواد و مصالح نامرغوب است که با گذشت زمان، آن کیفیت ابتدایی خود را از دست داده و دچار ریزش می شوند. البته ممکن است نمای ساختمان های قدیمی تر با گذشت زمان سست شده و نیاز به مقاوم سازی یا ترمیم و بازسازی داشته باشند. همچنین، باران و هوای سرد و گرم می تواند در جا به جایی و ریزش نمای ساختمان تاثیر دارد.

تیم اوج یاران با استفاده از تجهیزات به روز، می تواند در کوتاه مدت، انواع نمای ساختمانی را ترمیم و مرمت کند. با پیچ کردن سنگ نمای ساختمان ها، احتمال ریزش نمای ساختمان کم می شود و با تغییر شرایط جوی، تنها ممکن است سنگ نمای ساختمان لق شود ولی دچار ریزش نخواهد شد. پس از مقاوم سازی، احتمال ریزش کم می شود اما در صورت ریزش نمای ساختمان می توان هزینه ی خسارت را از کارفرما بازپس گرفت.

از قدیم گفته اند که باید کار با کاردان بسپاریم. بنابراین شما هم با اطمینان کامل، کار پیچ  سنگ نمای ساختمان و پیچ سرامیک نما  را بر دوش تیم اوج کاران بگذارید.

 

برای درخواست خدمات پیچ و رولپلاک نما  در صادقیه کافیست با ما  به شماره 09196155764 تماس بگیرید.

تیم اوج یاران خدمات پیچ نمای ساختمان در صادقیه را با جدیدترین متد ها و تجهیزات انجام میدهد.

برای اطلاع از قیمت و خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان در صادقیه با ما تماس بگیرید.

پیچ و رولپلاک نما

خدمات پیچ و رولپلاک در تهران 

خدمات پیچ و ورولپلاک نما در صادقیه

ممکن است برای شما سوال شود که اهمیت مقاوم سازی و نصب سنگ های نما از طریق این خدمات در چیست؟

باید گفت که اهمیت این مسئله در نوع کار با نما و جلوگیری از خسارت های جانی و مالی است.

زمانی که نمای ساختمان دچار ریزش می شود، ممکن است افرادی که زیر نمای ساختمان باشند یا خودروهایی که در آن منطقه پارک شده یا در حال عبور و مرور هستند، دچار خسارت های سنگینی شوند.

به همین منظور، می بایست پیش از وقوع هر حادثه ای، نمای ساختمان را مقاوم کرده و مانع از ریزش آن شد.

اوج یاران می تواند با بهترین تیم و گروه حرفه ای خود، در مناطق غرب تهران به خصوص صادقیه، انواع نمای ساختمانی را مرمت کند.

 

برای دیدن دیگر خدمات ما مانند نماشویی، پوشش درز انقطاع، آب بندی پنجره ها، رنگ کاری نمای ساختمان، رزین نما، نانوی نما کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پیچ و رولپلاک نما در صادقیه با ما با شماره 09196155764 تماس بگیرید.

09196155764