پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما 

شرکت اوج یاران مجری خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج میباشد و این خدمت را با ضمانت کتبی تقدیم شما عزیزان میکند.

بهترین قیمت و کیفیت کار را از ما بخواهید و اصلا نگران خرابی و یا ریزش مجدد سنگ نباشید چون کار به صورت اصولی با بهترین تکنسینها انجام میشود.

پیچ و رولپلاک نما ساختمان به منظور جلوگیری از شل شدن سنگ نمای ساختمان در اثر عوامل مختلف استفاده می شود.

پیچ و رولپلاک نما ساختمان بدون استفاده از داربست انجام  می شود.

شرکت اوج یاران با تیمی متخصص و ماهر پیچ رولپلاک را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

نما پیچ رولپلاک به منظور محکم سازی سنگهای سست و مقاوم سازی نمای ساختمان انجام می شود.

تیم متخصص و حرفه ای ما کلیه خدمات را در سراسر کشور عرضه می دارند.

 

 

پیچ و رولپلاک نما چیست؟

 • آیا تا به حال به این مساله فکر کرده اید که چرا سنگ های ساختمانی را به وسیله پیچ و رول پلاک نما به سطح ساختمان نصب میکنند؟
 • آیا عدم استفاده از پیچ و رولپلاک باعث بروز مشکلاتی خواهد شد؟
 • آیا استفاده از پیچ و رول پلاک آسیبی به سنگ ها وارد نمیکند؟

در این مقاله به جنبه های مختلف این میپردازیم تا شما با چگونگی و نحوه نصب سنگ ها به وسیله پیچ و رول پلاک نیز آشنا شوید.

در این چندسال اخیر پیچ رولپلاک و دیگر کارهایی که در ارتفاع انجام می شوند، با استفاده از طناب و دیگر ابزارات استاندارد جهان و توسط تیم حرفه ای و با تجربه و با رعایت نکات

ایمنی انجام می شوند.استفاده از طناب به جای داربست برای پیچ و رولپلاک نما و دیگر خدمات ساختمانی در ارتفاع مثل نماشویی و نورپردازی دارای مزایای بسیاری است. استفاده

از داربست زمانی زیادی را میگیرد و همین طور فضای زیادی را اشغال می کند و باعث مزاحمت در رفت و آمد عابران و یا وسایل نقلیه شود.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست و با طناب از خدمات تخصصی گروه کار در ارتفاع اوج یاران می باشد که به منظور محکم سازی و مقاوم سازی و تثبیت

سنگهای نمای ساختمان انجام میدهد تا از سقوط و خطرات ناگواری که در پی خواهد داشت پیشگیری شود.

به دلیل جلوگیری از ریزش سنگ نما بر اثر شل شدگی و عوامل محیطی انجام میشود.

پیچ و رولپلاک نما امروزه امری بسیار ضروری است که به بررسی جنبه های مختلف آن خواهیم پرداخت.

همین حالا برای نصب پیچ و رولپلاک نما ساختمان خود با بهترین قیمت ها اقدام کنید.

پیچ رولپلاک به صورت حرفه ای و تخصصی توسط تیم ما انجام می شود.

 پیچ و رولپلاک نما در تهران

یکی از معدود مشکلاتی که در حال حاضر مالکان و سازندگان ساختمان های آپارتمانی با آن روبرو هستند ریزش و سقوط سنگ نمای ساختمان می‌باشد.

بارها و به دفعات دیده شده است با سقوط سنگ نمای ساختمان حوادث جبران ناپذیری به وقوع پیوسته است و مراکز مختلف مالکان آن را به پرداخت دیه محکوم نموده است.

شاید بسیاری از شهروندان به این موضوع آگاه نباشند، اما ریزش مصالح از ساختمان و آسیب رسیدن به شهروندان جرم محسوب شده و خاطیان این امر طبق قوانین حاکم بر نظام کشور مجازات خواهند شد.

 

پیچ و روپلاک در تهران

از عواملی که باعث ریزش سنگ نمای ساختمان خواهد شد می‌توان به فرسودگی ساختمان و عدم به کار بردن مصالح درجه یک توسط سازنده اشاره نمود.

البته اشاره به این نکته که در بسیاری از موارد سرد و گرم شدن هوا نیز به فرسودگی و در نتیجه ریزش سنگ نمای ساختمان منجر می‌شود نیز باید اشاره نمود.

به همین دلیل اکثر سازنده ها در ابتدای امر جهت جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان اقدام به مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان بوسیله پیچ و رول پلاک نمودن می‌نمایند.

اما بسیار دیده شده است که سازندگان مختلف بدون توجه به این نکته بصورت کاملا عمدی از این موضوع عبور می‌کنند و با خیال این مورد که اتفاق خاصی برای ساکنین و عابرین نخواهد افتاد از پیچ و رول پلاک نمودن نمای ساختمان خودداری می‌نمایند.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

 

خدمات پیچ و رو پلاک در تهران

در مواردی که سازنده اصلی ساختمان از مقاوم سازی نمای ساختمان خودداری می‌نمایند خود ساکنین پس از مدتی و با مشاهده ریزش سنگ نمای ساختمان اقدام به مقاوم سازی نمای ساختمان می‌نمایند.

اما بارها و به دفغات دیده شده است که حتی خود ساکنین هم نسبت به امر بی توجه بوده و نسبت به مقاوم سازی نمای ساختمان خود با استفاده از پیچ و رولپلاک غافل شده است.

چرا باید نسبت به مقاوم سازی نمای ساختمان خود با استفاده از پیچ و رولپلاک اقدام نمود؟

دلایل بسیار زیادی برای این امر وجود دارد که یکی از مهمترین دلایل آن حفاظت از جان و مال افراد می‌باشد

فرض کنید اتومبیلی در کنار ساختمان شما پارک نموده است در صورت وقوع اتفاق و ریزش نمای ساختمان حتی در حد یک تیکه سنگ بروی اتومبیل، مالک خودرو می‌توانید ادعای خسارت نماید و تمامی خسارت وارد شده به اتومبیل خود را از ساکنین ساختمان دریافت نماید.

یا در حالت پیچیده تر و بدتر امکان سقوط مصالح بروی عابرین نیز وجود خواهد داشت که این مورد جز بدترین اتفاقات برای ساکنین ساختمان خواهد بود و خسارات جبران ناپذیر فراوانی برای طرفین بوجود خواهد آورد.

به همین دلیل است که اکثر مالکان واحدهای آپارتمانی در صدد مقاوم سازی نمای ساختمان خود با استفاده از پیچ و رولپلاک می‌باشد و به دنبال شرکت و اشخاصی می‌باشند که خدمات پیچ و رولپلاک را ارائه می‌دهند.

خدمات پیچ و رولپلاک در تهران توسط شرکت های و اشخاص مختلفی در حال انجام می‌باشد اما توجه به این مورد که چگونه و با استفاده از چه تجهیزاتی باید این امر صورت پذیرد بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد.

 

خدمات مربوط به پیچ و روپلاک نمای ساختمان در تهران و اقصی نقاط ایران به سه روش در حال انجام می‌باشد.

 1. با استفاده از داربست
 2. با استفاده از کلایمر
 3. با استفاده از راپل

هر سه روش فوق روش هایی مناسب برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان می‌باشد، اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این موضوع می‌باشد که کدامیک برای اجرای هرچه بهتر خدمات پیچ و رولپلاک مناسبتر می‌باشد.

اجرای پیچ و رول پلاک در تهران به عنوان یکی از صنعتی ترین شهرهای ایران نیز از این سه روش مستثنی نمی‌باشد و با استفاده از این سه روش خدمات پیچ و رولپلاک انجام می‌گیرد.

پیچ و رولپلاک نما در تهران  با استفاده از داربست برای ساختمان هایی در حال ساخت بسیار مقرون به صرفه می‌باشد زیرا سازنده ساختمان باید برای دیوار چینی، سیمان کاری، نورپردازی و…. حتما نسبت به نصب داربست اقدام نماید و در این حین نیز می‌تواند با کمک افراد متخصص نسبت به پیچ و رولپلاک نمودن نما اقدام نماید.

پیچ و رولپلاک نما در تهران  با استفاده از کلایمر برای مواقعی می‌باشد که ساختمان به انتها رسیده است حجم پروژه بسیار عظیم می‌باشد و نصب داربست و راپل کاری به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی‌باشد.

پیچ و رولپلاک نما در تهران  با استفاده از اشخاص مسلط به امر راپل جز مرسوم ترین موارد برای پیچ و رولپلاک نما می‌باشد به این دلیل که اکثر مالکان در تهران و حتی کل ایران پس از مدتی از راه اندازی ساختمان به فکر مقاوم سازی نمای ساختمان خواهند افتاد که استفاده از داربست و کلایمر را برای این امر غیر ممکن می‌سازد.

 

آیا نصب داربست و کلایمر مقرون به صرفه است؟

توجه به این نکته ضروری می‌باشد که نصب داربست هزینه بسیار بالاتری از راپل و نصب کلایمر علاوه بر هزینه بالا امکان آسیب رساندن به قسمت های مختلف ساختمان را دارد.

به همین دلیل می‌باشد که اکثر ساکنین ساختمان ها برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به سراغ راپل کاری می‌روند.

مراحل انجام پیچ و رول پلاک نما

پاکسازی سطح

اگر ساختمان شما قبلا نمای دیگری داشته و اکنون قصد دارید نمای جدیدی برای آن بسازید ابتدا باید سنگ های قدیمی را به خوبی از روی سطح پاکسازی کنید.

سنگ های شکسته و عدم پاکسازی سطح موجب ایجاد اختلال در روند صحیح کار خواهد شد. ممکن است وجود سنگ های اضافه در زیر کار موجب شود که سنگ نمای جدید به خوبی بر روی سطح نچسبد.

عدم چسبندگی سنگ بر روی سطح خطراتی از جمله سقوط سنگ را در پی دارد.

 

برش کاری

بعد از پاکسازی سطح باید اقدام به برش سنگ ها کرد. نوع سنگ در برش آن ها بسیار مهم است. به طور مثال سنگ هایی مانند مرمریت و چینی معمولا در سایزهای بزرگ و نیم متری برش داده میشوند.

زیرا از استحکام بالایی برخودار هستند. اما سنگ هایی مانند سنگ های آنتیک باید در ابعاد کوچکتر برش زده شوند زیرا بسیار حساس و شکننده هستند و ممکن است در حین برش دچار آسیب شوند. در تصویر دستگاه برش سنگ ساختمانی را مشاهده میکنید.

 

سوراخ کردن نما

بعد از اینکه سنگ های نما را در قطعات مورد نظر و صحیح برش دادید نوبت به سوراخ کاری سطح زیر نما می رسد. در این مرحله باید جاهای مناسب سطح را سوراخ کاری کنید تا بتوانید در مرحله بعد اقدام به پیچ و رول پلاک کردن آن کنید.

همین حالا برای نصب پیچ و رولپلاک نما ساختمان خود با بهترین قیمت ها اقدام کنید. پیچ رولپلاک به صورت حرفه ای و تخصصی توسط تیم ما انجام می شود.

پیچ و رول پلاک کردن سطح

در این مرحله باید سنگ ها را پیچ و رول پلاک و آن ها را آماده نصب کنید. نکات مهم در پیچ و رول پلاک کردن ( استفاده از دریل دیمر دار , مته مناسب و.. ) را در هنگام کار فراموش نکنید.

اگر قصد دارید از سنگ های آنتیک استفاده کنید و نمیتوانید آن ها را به وسیله دریل سوراخ کنید باید در این مرحله اقدام به چسب زدن پشت سنگ ها کنید.

چسب های پودری و مخصوص سرامیک برای این نوع از سنگ ها مناسب اند. زیرا توانایی چسبانندگی بالایی دارند و میتوانند سنگ ها را به خوبی در جای خود مستحکم کنند.

 

بتونه کاری

همانطور که قبلا گفتیم بسیاری از افراد نگران نمایان شدن پیچ و رول پلاک ها بعد از انجام نماکاری هستند.

در این مرحله باید اقدام به ساخت بتونه همرنگ با سنگ ها کرد و آن ها را بر روی مکان های مورد نظر زد تا ظاهر زیبای ساختمان تحت تاثیر منفی قرار نگیرد.

بتونه های آب گریز موجب دوام و مقاومت بیشتری می شوند .

 

بندکشی

بعد از بتونه کاری و رنگ کردن محل پیچ و رول پلاک ها باید سنگ ها را بند کشی کرد. در بند کشی کردن تمام سنگ ها به خوبی به یکدیگر متصل شده و آب بندی میشوند تا هیچ گونه آب و رطوبتی قابلیت نفوذ در بین سنگ ها را نداشته باشد.

 

چرا در پیچ و رولپلاک نما ساختمان از پیچهای ضد آب استفاده می شود؟

به دلیل اینکه پیچها در مجاورت هوای نامناسب از قبیل باران، برف، خاک، و هوا مقاوم باشند، زنگ نزنند و از بین نروند. در غیر اینصورت، اگر از پیچ رولپلاک های نامرغوب استفاده شود، پیچ رولپلاک از بین می روند و دوباره ایجاد خطر می کنند.

پیچ های زنگ زده از خود زنگ آب پس می دهند. این مسئله در نمای ساختمان تاثیر داشته و جلوه بدی به ساختمان می دهند.

 

دریل مناسب برای کار در پیچ رولپلاک ساختمان دارای چه ویژگی هایی است؟

معمولا از دریلی استفاده می شود که دارای ضربه چکش ریزی است و به سنگ آسیب نمی رساند. اگر ترکی روی سنگ مشاهده شود، حتما باید دو طرف سنگ را پیچ رولپلاک کرد، تا محکم شود.

فردی که این کار را انجام می دهد، باید تجربه بالایی داشته باشد. کارشناس تشخیص می دهد که یک سنگ به چه تعداد پیچ رولپلاک نیاز دارد، تا محکم شود. استفاده از پیچ رولپلاک زیاد باعث خرد شدن و ریزش سنگ می شود.

 

پیچ و رولپلاک نما بعد از چند سال

بسیاری از افراد این سوال را میپرسند که ما چند سال پیش اقدام به نمای ساختمان کرده ایم و اکنون قصد داریم پیچ و رول پلاک نما را انجام دهیم آیا امکان پذیر است؟ بله. حتی بعد از چند سال از اجرای نما میتوان اقدام به اسکوپ کردن آن کرد.

زیرا جلوی ضرر را از هر کجا که بگیرید منفعت است. وقتی ساختمان را بدون پیچ و رول پلاک نما میکنید بعد از چند سال احتمال سقوط سنگ ها بسیار بالامی رود و امنیت جانی ساکنین را به خطر می اندازد. پس اگر شما هم چند سال از نما کردن ساختمان تان میگذرد و تا به حال به فکر اسکوپ کردن آن نبودید بهتر است که دست به کار شوید و از متخصصین و افراد حرفه ای در این حوزه بخواهید که ساختمان را پیچ و رولپلاک نما انجام دهند.

 

انواع پیچ و رولپلاک نما

بعد از اینکه به بهترین نوع پیچ ها برای انجام اسکوپ ساختمان اشاره کردیم نوبت به معرفی بهترین رول پلاک می رسد. مهم ترین نکته در استفاده از انواع رول پلاک نوع سنگ و جنس ملات پشت کار است.

زیرا برخی از رول پلاک ها مخصوص استفاده در ملات های خشک و برخی دیگر مخصوص استفاده در ملات های تر هستند. منظور از ملات های تر ملات هایی هستند که در حین انجام کار میخواهیم رول پلاک را در آن نصب کنیم و منظور از ملات خشک این است که بعد از خشک شدن اقدام به رول پلاک آن کنیم. بعد از بررسی این جوانب باید اقدام به تهیه و استفاده از رول پلاک کرد. در ادامه به معرفی رول پلاک هایی که به طور معمول در نماسازی از آن ها استفاده میشود میپردازیم:

 

رول پلاک توکار

اگر قصد دارید در حین ملات زدن سنگ ها را پیچ و رول پلاک کنید باید از رول پلاک های توکار بهره بگیرید. این رول پلاک ها قابل استفاده در ملات تر هستند. در کشور ما معمولا در هنگام ملات زدن عملیات پیچ و رول پلاک انجام میشود به همین دلیل رول پلاک توکار بیشتری استفاده را در نماسازی دارد.

این نوع از رول پلاک ها به این دلیل که هیچ لبه اضافه ای ندارند به خوبی وارد ملات شده و سطح جانبی را بر روی کار ایجاد نمیکنند. رول پلاک های توکار به راحتی توسط بتونه پوشش داده میشوند و ظاهر نما را تحت تاثیر قرار نمیدهند.

 

رول پلاک روکار

رول پلاک روکار به دلیل لبه ای که دارد نمیتواند مانند رول پلاک توکار کاملا به درون سطح نفوذ کند. به همین دلیل در نمای ساختمان کمتر از آن استفاده میشود. از این نوع رول پلاک بیشتر برای نصب قطعه هایی بر روی سطوح استفاده میشود.

 

رول پلاک پروانه ای

از این رول پلاک در مقاوم سازی نمای ساختمان استفاده میشود اما در مستحکم کردن سنگ نما کاربرد کمتری دارد زیرا برای استفاده از آن باید پشت سنگ خالی باشد تا بتواند به صورت شاخه ای باز شود. ملات که در پشت سنگ نما استفاده میشود اجازه باز شدن شاخه های رول پلاک پروانه ای را نمیدهد.

 

رول پلاک فیشر

بیشترین استفاده رول پلاک فیشر نصب قطعه بر روی سطوح است. برای استفاده از این رول پلاک نیازی به استفاده از ملات در پشت سنگ نیست. این قطعه در ایران نیز تولید میشود.

 

برای چه سنگ هایی می توان از پیچ و رولپلاک استفاده کرد؟

برای تمامی سنگ های بنای ساختمان ها می توان از پیچ و رولپلاک استفاده کرد. ولی کار پیچ رولپلاک روی هر سنگ به نوع و جنس سنگ بستگی دارد. در فرایند نصب پیچ و رولپلاک نما، به دلیل استفاده از ابزارهای صنعتی، ممکن است نمای ساختمان چهره زیبایی پیدا نکند. در این حالت، ساختمان مانند یک ساختمان گلوله خورده است.

شرکت ما برای برطرف کردن این مشکل، از بتون، سیمان، و سفید رنگ هایی برای رنگ سنگ نما استفاده می کند. در واقع با استفاده از کارتک و لیسه، گل پیچ رولپلاک پنهان می شود.

 

نحوه اجرای نصب سنگ های افتاده از ساختمان به چه صورت انجام می شود؟

کادر مجرب ما با استفاده از طناب (راپل) به مکانی که سنگ سقوط کرده می روند و سنگ سقوط  کرده را به دقت اندازه گیری می کنند. در مرحله بعد، سنگ برش داده می شود و سوراخ می شود. سپس، سنگ برش داده شده به محل پاکسازی شده ارسال می شود. برای محکم کردن پیچ رولپلاک روی سنگ، از چسب سنگ استفاده می شود.

 

مواد مورد نیاز برای پپچ رول پلاک نما

 1. کابل برق سیار 50 متر
 2. دریل هلتی نسبتا قوی
 3. مته مناسب جهت پیچ و رولپلاک نما ساختمان
 4. پیچ رولپلاک گالوانیزه به طول 6 سانتی متری
 5. بتونه ضد آب همرنگ سنگ نمای ساختمان
 6. چکش میخ کش دار، پیچ رولپلاک گوشتی برقی
 7. مته و رول پلاک در اسکوپ کردن ساختمان

این امر بسیار حساس است. در این مواقع باید ابتدا نوع سنگ , ضخامت , بلورها و… را بررسی کنید. به طور مثال سنگی که ضخامت کمی دارد در برابر مته بسیار آسیب پذیر است و اگر بی محابا دریل را بر روی آن بزنید موجب شکستگی آن خواهد شد.

سنگ هایی که دارای بلورهای درشت هستند نیز باید در مته کاری آن ها بسیار دقت کرد تا دچار ترک نشوند. مناسبت ترین مته برای این نوع از سنگ ها مته های ظریف است. مته هایی که قطر کمی دارند و همچنین دریل هایی که دارای دیمر هستند باید در اسکوپ کردن سنگ های شکننده استفاده شوند. دریل هایی که دارای دیمر هستند زمان چرخش و سرعت مته را مشخص میکنند و اجازه نمیدهند که فشار مته بر روی سنگ زیاد شود.

 

فاصله استاندارد بین پیچ و رول پلاک ها

بیشتر نما ها ازسنگ های بزرگ استفاده میکنند. همانطور که قبلا گفتیم سنگ های بزرگ نیاز به پیچ های بزرگ تری نیز دارند. اما این تمام ماجرا نیست. بلکه اکنون باید پیچ ها را با فاصله استاندارد از یک دیگر نصب کنیم. این فاصله بسیار مهم است.

زیرا اگر فاصله بین پیچ ها زیاد باشد موجب کاهش استحکام و همچنین اگر فاصله بین پیچ ها کم باشد موجب شکستگی و ترک خوردگی سنگ ها خواهد شد. پس برای سنگ هایی مانند گرانیت که در سایزهای بزرگ کار میشود بهتر است که هر 50 سانتی متر از یک پیچ و رول پلاک استفاده کرد. اگر این فاصله را کمتر کنید به معنی استفاده بیشتر از دریل و مته است. این مساله ممکن است آسیب های جدی به سنگ وارد کند. پس فاصله استاندارد را بین پیچ ها رعایت کنید.

 

پوشش پیچ و رول پلاک در نمای ساختمان

موردی که ممکن است بسیاری از افراد تمایلی به استفاده از پیچ و رول پلاک نداشته باشند این است که تصور میکنند بعد از اتمام کار پیچ هایی که بر روی سنگ ها کار گذاشته شده است در معرض دید قرار میگیرد. در صورتی که این گونه نیست.

زیرا پس از اتمام بتونه ای همرنگ با رنگ سنگ نما ساخته میشود و بر روی پیچ ها زده میشود. این بتونه اگر به درستی ساخته شود و قابلیت آب گریزی داشته باشد تا در هنگام بارش باران آسیب نبیند میتواند ظاهری زیبا به نمای ساختمان شما بدهد که در فاصله چند متری نیز قابل رویت نباشند.

 

نکات مربوط به پرسنل در نصب پیچ رولپلاک

پرسنل باید با استفاده از یک نوار زرد رنگ و موانع هشدار دهنده کاملا محیط را بسته و از تردد عابرین خودداری کنند، زیرا هیچ فردی نباید از زیر طناب رفت و آمد کند.

 

قیمت پیچ رولپلاک

قیمت پیچ و رولپلاک نما ی ساختمان در تهران و شهرستان به نوع سنگ، تعداد سنگ، کوچک یا بزرگ بودن سنگ، ظاهر و نمای ساختمان و نرخ کار بستگی دارد. نرخ کار پیچ و رولپلاک نما از متری 6 تا 12 هزار تومان می باشد. البته این قیمت ثابت نیست چون متراژ و مساحت نمای ساختمان تاثیرگذار است. در مساحت بالا، تعداد پیچ رولپلاک بیشتری استفاده می شود. مورد دیگری که باعث افزایش قیمت می شود، تعداد سنگ های افتاده است.

همین حالا برای نصب پیچ و رولپلاک نما ساختمان خود با بهترین قیمت ها اقدام کنید. پیچ رولپلاک به صورت حرفه ای و تخصصی توسط تیم ما انجام می شود.

 

پیچ و رولپلاک نما سنگ های سرامیکی

هزینه پیچ و رولپلاک نما 

عوامل مختلفی در تعیین هزینه پیچ و رول پلاک های ساختمان موثر هستند که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم:

 

 انجام عملیات با داربست یا بدون داربست

یکی از عوامل موثر در تعیین هزینه پیچ و رولپلاک نما داربست است. امروز افرادی به نام راپل کاران بسیاری از کارهایی که در ارتفاع انجام میشوند را به عهده میگیرند. این افراد در کار خود بسیار ماهر هستند و آموزش های تخصصی دیده اند.

یکی از این کار ها انجام نمای ساختمان است. اگر برخی از سنگ های نمای ساختمان ریخته باشند نیازی به نصب داربست برای ترمیم آن ها نیست و میتوان از رپل کاران استفاده کرد. اگر میخواهید برای اولین بار ساختمان را نما کنید و حجم پروژه نیز کوچک است استفاده از راپل کاران نیز توصیه میشود زیرا هزینه کمتری نبست به داربست دارد. اما اگر پروژه شما وسعت زیادی دارد و دارای چندین طبقه است نیاز به نصب داربست است.

 

تعداد طبقات ساختمان

تعداد طبقات یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین هزینه نماکاری است. طبیعتا هر چه تعداد طبقات بیشتر باشد هزینه نماکاری نیز بیشتر میشود. زیرا نیاز به مصالح بیشتر , نیروی بیشتر و … دارد. افزایش خطر و ریسک کار نیز یکی دیگر از مسائل پروژه های بزرگ است.

 

توضیحات کلی از انواع خدمات گروه ما

تمام خدمات گروه ما بدون نیاز به داربست می باشد واجرای کار با روش راپل ویا دسترسی با طناب می باشد: خدماتی مانند مقاوم سازی سنگ نما توسط پیچ و رولپلاک نما و یا چسب های فوق قوی، نما شویی شستشو انواع نماهای ساختمان صنعتی اجرای نانو سنگ، چوب، اجر، سیمان و شیشه، اجرای رزین سنگ، و آجر، رنگ امیزی نما و یا نقاشی نما روی سیمان وفلز سنگ، نورپردازی نما و ده ها خدمات دیگر،

پس از تماس شما و هماهنگ کردن برای بازدید توسط کارشناسان ما قرار داد بین طرفین منعقد میگردد. تمامی پرسنل دارای بیمه مسولیت و حوادث می باشند. پرسنل اموزش دیده ودارای مهارت، و وابزار الات استاندارد می باشد. ما با صدها پروژه موفق ورزومه قوی اماده همکاری با شما هموطنان عزیز می باشیم.

 

روپلاک کار در تهران

اکثر اشخاصی که به دنبال روپلاک کار در تهران می‌باشند به سراغ ابزارهایی نظیر گوگل و اینستاگرام می‌روند و با سرچ در این دو پلتفرم به دنبال مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین خدمات می‌باشند و با مراجعه به وبسایت و یا پیج های مختلف به دنبال این خواسته خود می‌باشند.

حال آنکه با شرکت های مختلفی در این زمینه برخورد خواهند نمود، توجه به این نکته الزامی می‌باشد که روپلاک کار در تهران به وفور یافت خواهد شد

اما تنها تعدادی معدودی از شرکت های فعال در زمینه خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران  وجود دارد

که با نهایت دقت و ظرافت کار خود را به انتها می‌رسانند و با پایبندی به قرارداد منعقد شده و در اختیار داشتن نفرات کاری متعدد بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

 

خدمات روپلاک  در تهران

گروه راپل پیچ رولپلاک با در اختیار داشتن کادری مجرب و فعالیت مستمر، بالغ بر 10 در تلاش است تا بهترین خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران  را به مشریان عزیز ارائه دهد.

پیچ و رولپلاک نما در تهران  همیشه یکی از سخت ترین فعالیت های مربوط به راپل کاران می‌باشد که گروه ما با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات بالغ بر 300 پروژه را در اقصی نقاط تهران به سرانجام رسانده است.

29 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *