میثم رضاخانی 6155764-0919

خدمات نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

 

 

پیچ و رولپلاک نما در غرب تهران از مهمترین خدمات اوج یاران برای مشتریان می باشد. برای اطلاع از نحوه انجام این خدمات، مطلب زیر را دنبال کنید.

خدمات پیچ و رولپلاک نما در غرب تهران

ممکن است تا حالا نمای ساختمانی را دیده باشید که در قسمت هایی دچار ریزش شده است. این مسئله می تواند روی زیبایی و نمای ساختمان تاثیر منفی بگذارد. البته، ریزش نمای ساختمان تنها در زیبایی و چشمگیری نما تاثیر ندارد و می تواند خسارت های سنگینی را هم وارد کند.

برای مثال، اگر افرادی زیر نمای ساختمان در حال تردد باشند یا ماشین هایی پارک شده یا در حال عبور و مرور هستند و نمای ساختمان ریزش کند، حوادث ناگواری رخ خواهد داد. این مسئله می تواند در اثر عوامل مختلفی اتفاق بیفتد.

یکی از دلایل ریزش نمای ساختمان، قوی نبودن و با کیفیت نبودن مواد و مصالح و ملات استفاده شده برای نصب سنگ نمای ساختمانی می باشد. همچنین، گذشت زمان و شرایط جوی نیز از مهمترین دلایل خراب شدن ملات پشت سنگ های نمای ساختمان است که سبب ریزش نمای ساختمان می شود. که برای مقاوم سازی نما خدمات پیچ و رولپلاک نما نیز سفارش باید داده شود.

پیچ و رولپلاک نما غرب تهران

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما در غرب تهران

قیمت این خدمات با توجه به نوع سنگ نمای ساختمان در غرب تهران، ابعاد و ارتفاع و اندازه ی نمای ساختمان، پیچها و رولپلاک هایی که برای مقاوم سازی نما استفاده می شود، روز و زمان کاری، حساب می شود. تیم اوج یاران با ارائه ی خدمات در غرب تهران می تواند انواع نمای ساختمانی در این بخش از تهران را مرمت و بازسازی کند. گروه حرفه ای و با تجربه ی اوج یاران سالهاست که در این زمینه فعالیت دارد و از تجهیزات پیشرفته و قوی و ماندگار استفاده می کند.

برای دیدن دیگر خدمات اوج یاران مانند شستشوی نما، پوشش درز انقطاع، سیمان کاری نمای ساختمان، آب بندی پنجره ها، رفع شوره و سنگ آجر کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت اجرای این خدمات نمای ساختمان در غرب تهران با ما با شماره 09196155764 تماس بگیرید.


توصیه اکید میکنیم که به عنوان مدیر ساختمان، صاحب ملک، یا مسئول پروژه، پیمانکار ساختمان، مهندس عمران، صاحب ساختمان و … از تیمی برای مقاوم سازی نمای ساختمان در غرب تهران کمک بگیرید. برای این کار تخصصی میتوانید روی دانش و تجربه ما حساب کنید.

برای درخواست خدمات تخصصی پیچ نما و رولپلاک نمای ساختمان در تهران، با شماره 09196155764 تماس بگیرید. خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان در شرق تهران؛ خدمات پیچ و رولپلاک نما غرب تهران، پیچ و رولپلاک در شمال تهران و جنوب تهران انجام میشود.

 

مزیت پیچ رولپلاک نما با طناب در عرب تهران چیست ؟

یکی از مهم ترین مزیت های پیچ رولپلاک نما با طنابدر غرب تهران  این است که برای انجام این کار لازم نیست داربست نصب شود. در واقع در روش پیچ کردن نما با طناب، دیگر خبری از داربست نیست.  همان طور که می دانید نصب داربست بر روی نمای ساختمان هزینه و دردسر های خودش رو دارد. اما با این کار دیگر نیازی به نصب داربست و ایجاد مزاحمت  نیست.

همچنین  انجام این کار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و به نسبت سایر روش های دیگر هزینه آن هم کمتر است .

تیم اوج یاران، گوش به زنگ است تا خدمات درخواستی شما را بابت انجام پیچ و رولپلاک نما در غرب تهران را برای شما انجام دهد. برای سفارش این خدمات و اطلاع از قیمت خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران – پیچ نمای ساختمان غرب تهران با شماره 09196155764 تماس بگیرید.

 

09196155764