میثم رضاخانی 6155764-0919

خدمات نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جنوب تهران – پیچ نمای ساختمان جنوب تهران

خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جنوب تهران – پیچ نمای ساختمان جنوب تهران

خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جنوب تهران – پیچ نمای ساختمان جنوب تهران

از خدمات اصلی و پرتقاضای شرکت اوج یاران، خدمات تخصصی پیچ و رولپلاک نما در جنوب تهران است. این خدمات جهت مقاوم سازی و استحکام سازی انواع نمای ساختمان از جمله نمای سنگی، نمای آجری، نمای سرامیکی و… ارائه میشود. صادقانه باید عرض کنیم که اگر بر ساختمانی، کار  پیچ نما صورت نگیرد، متاسفانه ممکن است اتفاقات بد و دردسرسازی رخ دهد. پس چه بهتر است که سهل انگاری را کنار بگذاریم و برای پروژه های ساختمانی، کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را از تیمی متبحر و کاربلد درخواست دهیم. اکنون برای درخواست خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان در جنوب تهران با ما تماس بگیرید.

برای درخواست خدمات پیچ و رولپلاک نما در  جنوب تهران کافیست با ما  به شماره 09196155764 تماس بگیرید.

تیم اوج یاران خدمات پیچ نمای در جنوب تهرانن را با جدیدترین متد ها و تجهیزات انجام میدهد.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

خدمات پیچ و رولپلاک در جنوب تهران

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان در جنوب تهران چقدر است؟

قیمت پیچ رولپلاک نما در جنوب تهران و سایر شهرها به عوامل مختلفی وجود دارد . در کل و عموما در بازار این حوزه هزینه بر اساس تعداد پیچ و رولپلاک های استفاده شده و متراژ نما و به ویژه نوع سنگ  و متریال های استفاده در دنما محاسبه می شود . البته بعضی از کارفرما ها فقط از پیچ مسی خواهند استفاده شود که ما این مورد را پیشنهاد نمی کنیم. به طور کلی پرداخت هزینه برای پیچ و رولپلاک نما در جنوب تهران، ارزشش را دارد. چرا که ممکن است به دلیل عدم رسیدگی نیاز به بازسازی اساسی شود.

زمانی که پیچ و رولپلاک استفاده شود دیگر احتمال امکان ریزش نما به صفر می رسد و ما پیشنهاد می کنیم که پیچ و رولپلاک با هم استفاده شود هر چند هزینه یه کم بیشتر می شود ولی در عوض خیالتان راحت است که دیگر اماکن ریزش نما وجود ندارد حداقل تا 5 سال دیگر . اکنون برای درخواست خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان در جنوب تهران، با ما تماس بگیرید.  لازم به ذکر است که برای برآورد هزینه پیچ رولپلاک نما در جنوب تهران، ما برای مشتریان خود هزینه بازدید رو رایگان در نظر می گیریم یعنی اگر مایل هستید که نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کاری کنید با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور کنند و برآورد هزینه پیچ نما در جنوب تهران رو کاملا رایگان برای شما انجام دهند.

برای تعیین قیمت پیچ و رولپلاک نما در جنوب تهران با ما تماس بگیرید.

بگذارید خیالتان را راحت کنیم و بگوییم که تیم اوج یاران، هزینه خدماتش در جنوب تهران را خیلی منصفانه تعیین کرده است. برای اطلاع از هزینه دستمزد و هزینه انجام پروژه پیچ و رولپلاک نمای سنگی در جنوب تهران، آجری و سرامیک ساختمان در جنوب تهران با ما به شماره 09196155764  تماس بگیرید.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

 

مزیت پیچ رولپلاک نما با طناب در جنوب تهران چیست ؟

یکی از مهم ترین مزیت های پیچ رولپلاک نما با طناب  این است که برای انجام این کار لازم نیست داربست نصب شود . همان طور که می دانید نصب داربست بر روی نمای ساختمان هزینه و دردسر های خودش رو دارد. اما با این کار دیگر نیازی به نصب داربست و ایجاد مزاحمت  نیست.

مزیت بعدی پیچ رولپلاک نما با طناب این است که انجام این کار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و به نسبت سایر روش های دیگر هزینه آن هم کمتر است . حتی بعضی از کارفرما می گویند که ما هزینه اضافه تر پرداخت می کنیم ولی در عوض کار رو هر چه سریع تر انجام شود که ما در این صورت به کارفرما می گوییم لازم نیست هزینه اضافه پرداخت کنید ما با طناب کار شما را در سریع ترین زمان انجام می دهیم. تیم اوج یاران، گوش به زنگ است تا خدمات درخواستی شما را بابت انجام پیچ و رولپلاک نما در جنوب تهران را برای شما انجام دهد. برای سفارش این خدمات و اطلاع از قیمت خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جنوب تهران – پیچ نمای ساختمان جنوب تهران با شماره 09196155764 تماس بگیرید.

 

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان یعنی چه؟

پیچ و رولپلاک، یک کار ضروری برای انواع نمای ساختمان از جمله، نمای سنگی، سرامیکی و آجری است.  قطعا به مرور زمان و بر اثر یک سری عوامل محیطی، نمای ساختمان ها در معرض شکستگی و خرابی میشود. به همین دلیل عقل حکم میکند که نمای ساختمان را مستحکم کرد. اما چگونه؟ قطعا با پیچ و رولپلاک، آن هم بدون استفاده از داربست و کاملا بی دردسر.  با  پیچ کردن نمای ساختمان خطرات ناشی از افتادن سنگ های ساختمان کاهش پیدا میکند و به مراتب جان و مال افرادی که در حال رفت و آمد از زیر نمای ساختمان هستند، حفظ میشود.

video-cover - پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران

ایمن سازی نمای ساختمان در جنوب تهران

ضمانت استحکام با پیچ نمای ساختمان در جنوب تهران

شاید پیش خود بگویید که احتمال رخ دادن حادثه کم است، اما تجربه و شواهد چیز دیگری نشان میدهد. شاید باور نکنید اما صادقانه باید بگوییم تا اکنون  گزارش های زیادی از خسارت هایی که به ماشین و جان افراد رهگذر و ساکن در ساختمان وارد شده، بیرون آمده است.


توصیه اکید میکنیم که به عنوان مدیر ساختمان، صاحب ملک، یا مسئول پروژه، پیمانکار ساختمان، مهندس عمران، صاحب ساختمان و … از تیمی برای استحکام سازی نمای ساختمان در تهران کمک بگیرید. قطعا شما هم میخواهید کار پیچ نما و رولپلاک نما در جنوب تهران بدون هیچ عیب و نقصی در کمال تخصص انجام شود. اگر چنین است، پس روی تجربه و دانشی که با عشق به کار، کسب کرده ایم، حساب کنید.

برای درخواست خدمات تخصصی پیچ نما  و رولپلاک نمای ساختمان در تهران، با شماره 09196155764 تماس بگیرید. خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان در شرق تهران؛ خدمات پیچ و رولپلاک نما غرب تهران، پیچ و رولپلاک در جنوب تهران و جنوب تهران انجام میشود.

کار پیچ و رولپلاک بدون داربست در جنوب تهران چگونه انجام میشود؟

برای انجام پیچ و رولپلاک در جنوب تهران بدون داربست، از طناب های استاندارد و حرفه ای استفاده میشود. همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید، راپل کاران با استفاده از طنابی که از ساختمان آویزان کرده و به دور خود میپیچند، در نهایت دقت و تخصص با استفاده از چندین ابزار و تجهیزات راپل دیگر، شروع به محکم کاری تمامی بخش های نما میکنند. از مهم ترین ابزارها، پیچ است.

در هنگام پیچ کردن نما سنگ اسکوپ میشود و محکم سازی نما صورت می پذیرد. همچنین عمل بتونه کاری باید انجام شود تا مشکلی در زیبایی نما بعد از رولپلاک نما پیش نیاید. لازم به ذکر است که در این چندسال اخیر پیچ و رولپلاک و دیگر کارهایی که در ارتفاع انجام می شوند، با استفاده از طناب و دیگر ابزارات استاندارد جهان و توسط تیم حرفه ای و با تجربه و با رعایت نکات ایمنی انجام می شوند. استفاده از طناب به جای داربست برای پیچ و رولپلاک نما و دیگر خدمات ساختمانی در ارتفاع مثل نماشویی و نورپردازی دارای مزایای بسیاری است.

تعهدات شرکت اوج یاران به عنوان مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما در جنوب تهران چیست؟

شرکت اوج یاران به عنوان مجری پیچ و رولپلاک نما در جنوب تهران که سال هاست به صورت تخصصی این فعالیت را برای انواع پروژه‌ها انجام داده است با کمک کادر مجرب خود، تعهداتی را به عنوان مجری به کارفرما ارائه می‌دهد.

برخی از شرایطی که ما در قراردادهای کلامی و متنی خود به کارفرما به عنوان شرایط ارائه کار بیان می‌کنیم، عبارت اند از:

 • انجام کار توسط خود مجموعه اوج یاران و عدم واگذاری کار به غیر
 • تعهد بالای کاری نسبت به مسئولیت پذیرفته شده و داشتن وجدان کاری
 •  انجام کار در مدت زمان مشخص شده و تحویل به موقع و سریع پروژه
 • استفاده از بهترین جنس پیچ برای تضمین کیفیت کار
 • کمک گرفتن از دریل‌های مناسب برای کار
 • دریافت اجرت برای انجام کار به اندازه عرف جامعه
 •  تحویل کار بدون هیچگونه عیب و نقص به مشتری

پیچ و رولپلاک نما در تهران

برای دیدن دیگر خدمات اوج یاران مانند شستشوی نما، پوشش درز انقطاع، سیمان کاری نمای ساختمان، آب بندی پنجره ها، رفع شوره و سنگ آجر کلیک کنید.

 

آیا قبل از دریافت خدمات پیچ نما در جنوب تهران  نیاز به مشاوره دارید؟ تماس بگیرید، همین حالا 09196155764

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یک =

مقالات ما


کاربرد انواع رولپلاک چیست؟
 • 17
 • جولای
 • کاربرد انواع رولپلاک چیست؟

  انواع رولپلاک و موارد استفاده از آن رولپلاک قطعه ای است که در سازه های شکننده برای اتصال اجزاء با پیچ به دیوارها ...

  نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر
 • 21
 • جولای
 • نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر

  رولپلاک قطعه ای کمکی برای اتصال پیچ به سطح مورد نظر است. از پرکاربردترین استفاده ای آن در پیچ و روپپلاک نما و ...

  شستشوی نمای ساختمان بدون داربست
 • 21
 • سپتامبر
 • شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

  شستشوی نمای ساختمان بدون داربست چگونه انجام می شود؟ شستشوی نمای ساختمان بدون داربست یکی از کارهایی است که میتواند هزینه نماشویی را ...

  سنگ نما چیست؟
 • 22
 • سپتامبر
 • سنگ نما چیست؟

  چه سنگ هایی در نمای ساختمان استفاده می شوند؟ نقش سنگ نما در زیبایی ساختمان انکار ناپذیر است. سنگ نما میتواند زیبایی محصور ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09196155764

  پست الکترونیک

  rezaakhanii1360@gmail.com
  09196155764