تماس با ما

09196155764

ایمیل

ساعات پاسخ گویی

شنبه تا پنج شنبه 10 الی 20

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شستشوی نمای ساختمان توسط گروه اهداف اوج یاران با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت و در کم ترین زمان انجام می شود . شست و شوی نمای ساختمان به چندین روش انجام می شود که بستگی به نمای ساختمان و میزان آلودگی نمای ساختمان دارد که کدام روش رو استفاده کنیم .

انواع شست و شوی نمای ساختمان عبارتند از شست و شو با آب ، شست و شو با مواد شوینده ، شست و شو با اسید یا اسید شویی است که هر کدام مزیت خود را دارد و همان طور که در بالا ذکر شد بسته به نوع نمای ساختمان و میزان آلوذگی و کثیف بودن نمای ساختمان یکی از این روش ها با مشورت متخصص و کارفرما انتخاب می شود .

 

پیچ و رولپلاک نما

 

قیمت شست و شو‌ی نما‌ی ساختمان :

قیمت شست و شوی نمای ساختمان معمولا توسط دو فاکتور مهم محاسبه می شود متراژ نما و نوع شست و شو . این دو فاکتور اصلی تعیین کننده هزینه نهایی نماشویی می باشد البته ناگفته نماند شست و شوی نمای ساختمان خود دارای سه نوع است که عبارتند از : با طناب ، با داربست و کلایمر .

این سه مورد که در بالا اشاره شد هر کدام بر اساس نیاز و شرایط نمای ساختمان استفاده می شود که پیشنهادی ما شست و شو نمای ساختمان با طناب است چون در این مورد هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی می شود  .

برای دریافت آخرین تعرفه ها نماشویی و دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

09196155764