پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ رولپلاک نما با طناب چیست ؟ پیچ رولپلاک نما چرا باید انجام شود ؟ هزینه پیچ رولپلاک نما  چقدره ؟ مزیت پیچ رولپلاک نما با طناب چیست ؟ در این مقاله به شما جواب این سوال ها رو خواهیم داد با ما همراه باشد .

 

پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ رولپلاک نما با طناب چیست ؟

به محکم کاری نمای ساختمان با استفاده از پیچ و رولپلاک برای جلوگیری از ریزش سنگ نما را پیچ رولپلاک نما گفته می شود. برای انجام پیچ رولپلاک نما چندین روش وجود دارد که عبارتند از : پیچ رولپلاک نما با طناب ، پیچ رواپلاک نما با کلایمر ، پیچ رولپلاک نما با داربست .

در هر سه روش کاری که انجام می شود یکسان است فقط نحوه انجام دادن آن با هم فرق می کند وگرنه در کیفیت کار هیچ تفاوتی وجود ندارد تفاوت هایی که این سه روش با هم دارند از لحاظ زمان انجام کار و هزینه آن می باشد .

سریع ترین و کم هزینه ترین روش پیچ رولپلاک نما با طناب می باشد . در این روش هیچ نیازی به داربست یا کلایمر وجود ندارد تنها یک یا چند تا متخصص به همراه طناب های ایمنی لازم است تا کار در سریع ترین زمان ممکن انجام شود .

 

پیچ رولپلاک نما چرا باید انجام شود ؟

بعصی از مواقع در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر از مجروح شدن یا کشته شدن افراد بر اثر ریزش نمای ساختمان اتفاق افتاده است . دلیل ریزش نمای ساختمان چیست ؟ بعد از اتمام کار ساخت و ساز ساختمان آخرین کاری که باید انجام شود ساخت نمای ساختمان می باشد .

همان طور می دانید سنگ گرانیت با استفاده از بتن بر روی نمای ساختمان نصب می شود . حالا به دلایل مختلف از جمله کم سیمان بودن بتن و جذب نشدن محکم سنگ به بتن به مرور زمان باعث ریزش نمای ساختمان می شود .

یا این که به دلیل بارش باران و برف یا وقوع زلزله و رها شدن سنگ گرانیت از نمای ساختمان اماکن ریزش نمای ساختمان وجود دارد .

برای جلوگیری از وقوع این حادثه بهترین کار که در کم ترین زمان و کم ترین هزینه را در بر دارد استفاده از پیچ رولپلاک می باشد که پیشنهادی ما پیچ رولپلاک نما با طناب می باشد .

 

هزینه پیچ رولپلاک نما با طناب چقدره ؟

هزینه پیچ رولپلاک به عوامل مختلفی وجود دارد . در کل و عموما در بازار این حوزه هزینه بر اساس تعداد پیچ و رولپلاک های استفاده شده محاسبه می شود . البته بعضی از کارفرما ها فقط از پیچ مسی خواهند استفاده شود که ما این مورد را پیشنهاد نمی کنیم .

چون زمانی که رولپلاک استفاده شود دیگر احتمال امکان ریزش نما به صفر می رسد و ما پیشنهاد می کنیم که پیچ و رولپلاک با هم استفاده شود هر چند هزینه یه کم بیشتر می شود ولی در عوض خیالتان راخت است که دیگر اماکن ریزش نما وجود ندارد حداقل تا 5 سال دیگر .

برای برآورد هزینه پیچ رولپلاک نما باطناب ما برای مشتریان خود هزینه بازدید رو رایگان در نظر می گیریم یعنی اگر مایل هستید که نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کاری کنید با ما تماس خاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور کنند و برآرد هزینه رو کاملا رایگان برای شما انجام دهند .

برای دریافت آخرین قیمت ها و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 

مزیت پیچ رولپلاک نما با طناب چیست ؟

یکی از مهم ترین مزیت های پیچ رولپلاک نما با طناب این است که برای انجام این کار لازم نیست داربست نصب شود . همان طور که می دانید نصب داربست بر روی نمای ساختمان هزینه و دردسر های خودش رو دارد و دا از این در زمان و نصب و برداشتن داربست از روی نما سر و صدا ایجاد می شود که باعث سلب آرامش می شود .

مزیت بعدی پیچ رولپلاک نما با طناب این است که انجام این کار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و به نسبت سایر روش های دیگر هزینه آن هم کمتر است . حتی بعضی از کارفرما می گویند که ما هزینه اضافه تر پرداخت می کنیم ولی در عوض کار رو هر چه سریع تر انجام شود که ما در این صورت به کارفرما می گوییم لازم نیست هزینه اضافه پرداخت کنید ما با طناب کار شما را در سریع ترین زمان انجام می دهیم .

 

دوام پیچ رولپلاک نما با طناب ؟

خیلی ار مشتری های ما این سوال را از ما می پرسند که یعد از پیچ و رولپلاک کاری نمای ساختمان تا چه مدت تضمین می کنید که نمای ساختمان دچار ریزش نشود ، ما هم در جواب این سوال می گوییم که ما حداقل 5 سال تضمین می کنیم که اگر هرگونه مشکلی یا ریزشی پیش بیاد به صورت رایگان تمام قسمت های نمای ساختمان را پیچ رولپلاک کاری می کنیم .

گروه اهداف اوج یاران با سابقه 20 ساله در این زمینه مفتخر است که به یاری خداوند متعال هنوز هیچ موردی از ریزش نمای ساختمان پس از پیچ رولپلاک کاری گزارش نشده است . این افتخار با همکاری کارفرما با ما و همچنین متخصصان راپل ما و یاری خداوند به دست آمده است .

 

[fvplayer id=”2″]

 

مراحل پیچ رولپلاک نما با طناب :

در مطالب بالا به توضیح و مزایای پیچ رولپلاک نما پرداختیم در این بخش به مراحل انجام این کار می پردازیم که شیوه کار چگونه است .

قبل از شروع کار متخصص باید نمای ساختمان را بررسی کند و پس از بررسی وسایل لازم را مهیا می کند .

وسایل لازم معمولا شامل طناب های ایمنی ، دریل ، پیچ و رولپلاک و … پس از تهیه وسایل مورد نیاز متخصص باید نگه دارنده خود را مهیا می کند . در بیشتر ساختمان نگه دارنده به این صورت تعبیه می شود که طناب ایمنی را دور ستون ساختمان که در بالای ساختمان و روی سقف ساختمان وجود دارد ، می بندن و این طناب معمولا دو تا استفاده می شود .

یک طناب اصلی و یک طناب کمکی برای اطمینان از این که اگر طناب اول دچار مشکل شد طناب کمکی مانع افتادن متخصص از روی نما می شود.

اشتراک گذاری پست

نظرات دیگران درباره این مطلب

لطفا آدرس ایمیل خود را به درستی وارد نمایید ، پس از پاسخ به دیدگاهتان ایمیل ارسال خواهد شد.
https://techstray.com

09196155764