میثم رضاخانی 6155764-0919

خدمات نمای ساختمان در تهران

پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
تعمیر نما در تهران – ترمیم سنگ نما در تهران

تعمیر نما در تهران – ترمیم سنگ نما در تهران

خدمات تعمیر نما در تهران را به حرفه ای ها بسپارید

یکی از خدمات تیم اوج یاران، تعمیر نما در تهران است. خدمات بازسازی و تعمیرات نمای ساختمان از جمله خدمات پردرخواست است که روش های متعددی دارد. برای تعمیر نما در تهران ما یک سری عملیاتی انجام میدهیم که نما مانند روز اولش نونوار شود. از جمله خدمات تعمیر نما در تهران در ادامه به طور خلاصه ذکر شده است. برای درخواست هر یک از خدمات تعمیرات نما در تهران میتوانید با شماره 09196155764 تماس بگیرید. فرقی ندارد که کجای نهران سکونت دارید، غرب هستید یا شرق، شمال هستید یا جنوب، ما برای ارائه خدمات تعمیر نمای ساختمان در تهران آماده باش هستیم.

لیست خدمات برای تعمیر نما در تهران

روش های  تعمیر نما در تهران در جهات گوناگونی انجام می شود. ما برای تعمیرات نما در تهران، ابتدا ساختمان را بررسی میکنیم و پیشنهاداتی مانند پولیش نما، واکس نما، پیچ و رولپلاک نما، رزین نما، رنگ آمیزی نما و… ارائه میدهیم. لازم به ذکر است که  تعمیر نما در تهران فقط مختص به نماهای سنگی نیستند.  هر خدماتی برای هر نوع نمایی در تهران از جمله نما آجری در تهران، نمای سرامیکی در تهران و… میتوانید از ما درخواست دهید. 

 

پیشنهاد میدهیم که به عنوان مدیر ساختمان، صاحب ملک و … از تیم ما  برای تعمیر نما در تهران کمک بگیرید.  روی تجربه و دانشی که با عشق به کار، کسب کرده ایم، برای ترمیم نما در تهران حساب کنید.

برای درخواست خدمات ترمیم نما در غرب تهران، تعمیر نما ساختمان در شرق تهران، تعمیر نما در ساختمان در شمال و جنوب تهران نیز با ما به شماره 09196155764 تماس بگیرید.

تعمیر نمای ساختمان

ترمیم نما سنگی در تهران

خدمات ترمیم نما سنگی در تهران، شامل چند مرحله استبرای شروع، ابتدا مجریان، نوع طراحی، ابعاد و متریال استفاده شده در نما را مورد بررسی قرار میدهند و سپس تجهیزات را آماده میکنند و با استفاده از طناب از ساختمان بالا میروند. مجریان کار در ارتفاع بدون داربست باید 5 مرحله کار انجام دهند.

 • اول اینکه علت ریزش را پیگیری کنند. علت ریزش سنگ نما به چندین عامل برمیگردد که ما در پستی جداگانه به آن پرداخته ایم؛
 •  دوم پس از یافتن علت ان، باید اقدام به برطرف کردن علت کرد و توصیه های لازم را به مدیر ساختمان نیز ارائه داد.
 • سوم اینکه مجریان باید به سراغ زیرسازی سنگ های ریخته شده بروند
 • چهارم، سنگ های ترک خورده را بررسی کرده و نسبت به ابعاد سنگ، سنگ جدید در جای مناسب نصب کرد.   ترک برداشتن سنگ دلایل زیادی دارد که قطعا باعث فرسوده به نظر رسیدن نما میشود. حتی یک سنگ ترک برداشته تاثیر بدی روی ذهنیت مخاطبین میگذارد. موضوع ترمیم سنگ نما ساختمان و بررسی دلایل ترک برداشتن سنگ برای افرادی که کار رهن، اجاره و خرید و فروش ملک را انجام میدهند، باید خیلی مهم تر باشد.
 • پنجم اینکه باید نسبت به مستحکم سازی نما ساختمان اقدام کرد. برای مقاوم سازی نمای ساختمان  ، عملیات پیچ و رولپلاک نما ساختمان نیز باید انجام شود. ما در مطلبی جداگانه به طور مفصل در مورد این خدمات توضیح داده ایم. 

 

سحن آخر در مورد خدمات ترمیم نما در تهران

  حفظ زیبایی نمای ساختمان اهمیت زیادی دارد، هر چه بگوییم واقعا کم است. چرا که اولین چیزی که به چشم رهگذران، مهمانان، ساکنین و مخاطبین میخورد، نما ساختمان است. اهمیت زیبایی و تمیزی نما بیرونی  ساختمان با اهمیت زیبایی محیط داخلی برابر است. هر چقدر که برای داخل ساختمان در تهران هزینه کنید اما اگر نمای بیرونی فرسوده باشد، سنگ ها ترک برداشته شده باشد، سنگ ها افتاده باشد، رنگ نما کدر شده باشد، در  و پنجره زنگ زده باشد و فرسوده شده باشد قطعا تاثیر بد روی ذهنیت مخاطب میگذارد.   پس تعمیر نمای در تهران را در اولویت قرار دهید.

برای درخواست خدمات ترمیم نما در غرب تهران، تعمیر نما ساختمان در شرق تهران، تعمیر نما در ساختمان در شمال و جنوب تهران نیز با ما به شماره 09196155764 تماس بگیرید. 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 9 =

مقالات ما


کاربرد انواع رولپلاک چیست؟
 • 17
 • جولای
 • کاربرد انواع رولپلاک چیست؟

  انواع رولپلاک و موارد استفاده از آن رولپلاک قطعه ای است که در سازه های شکننده برای اتصال اجزاء با پیچ به دیوارها ...

  نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر
 • 21
 • جولای
 • نصب گام به گام لوستر با پیچ رولپلاک لوستر

  رولپلاک قطعه ای کمکی برای اتصال پیچ به سطح مورد نظر است. از پرکاربردترین استفاده ای آن در مقاوم سازی تمای ساختمان و ...

  سنگ نما چیست؟
 • 22
 • سپتامبر
 • سنگ نما چیست؟

  چه سنگ هایی در نمای ساختمان استفاده می شوند؟ نقش سنگ نما در زیبایی ساختمان انکار ناپذیر است. سنگ نما میتواند زیبایی محصور ...

  انواع نمای شیشه ای ساختمان
 • 25
 • سپتامبر
 • انواع نمای شیشه ای ساختمان

  نمای شیشه ای ساختمان جزو زیباترین نماها در ساختمان سازی محسوب میشود که طرفداران بسیار زیادی دارد. نام دیگر نمای شیشه ای ساختمان ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09196155764

  پست الکترونیک

  rezaakhanii1360@gmail.com
  09196155764